Harviala sijaitsee Janakkalassa, Hämeenlinnan kupeessa.


Harviala sijaitsee Janakkalassa, Hämeenlinnan kupeessa osoitteessa Alikartano 9, 13330 Harviala.
 
Klikkaamalla karttaa pääset suoraan Google Maps-palveluun.

Harviala envire

Alikartano 9, 13330 Harviala

Harvialan laskutustiedot

Teitä palvelee

 

Inari Jansson

Toimitusjohtaja
050 367 5185
inari.jansson@harviala.fi


Myynti

 

 

Jani Salminen

Myyntipäällikkö
050 455 7048
jani.salminen@harviala.fi

 

Sisko Salmiheimo

Myyntipäällikkö
050 593 3529
sisko.salmiheimo@harviala.fi

 

Heidi Hassinen

Myynti
0500 420 311
heidi.hassinen@harviala.fi

 

Mika Turunen

Liiketoimintapäällikkö, Envire
041 517 7606
mika.turunen@envire.fi

 

Riikka Laamanen

Myynti
050 4367 505
riikka.laamanen@harviala.fi

 

Kirsi Hyttinen

Myynti
050 4752 469
kirsi.hyttinen@harviala.fi

Anna-Maija Oksanen

Johdon assistentti ja hankinta
050 569 4763
anna-maija.oksanen@harviala.fi

Essi Mäkinen

Koulutuskoordinaattori ja viestintä
050 5954 331
essi.makinen@harviala.fi

Suvi Mäkelä

Myynti, Envire
050 478 3917
suvi.makela@harviala.fi


Logistiikka

Jaana Saarinen

Logistiikka
050 320 3663
jaana.saarinen@harviala.fi