Harviala sijaitsee Janakkalassa, Hämeenlinnan kupeessa.


Harviala sijaitsee Janakkalassa, Hämeenlinnan kupeessa osoitteessa Alikartano 9, 13330 Harviala.
 
Klikkaamalla karttaa pääset suoraan Google Maps-palveluun.

Harviala envire

Alikartano 9, 13330 Harviala

myynti@harviala.fi 
Puh. 010 402 6520

info@envire.fi
Puh. 020 742 5555

Harvialan laskutustiedot

Teitä palvelee


Myynti - taimisto:
myynti@harviala.fi
Puh. 010 402 6520

 

 

Sisko Salmiheimo

Liiketoimintapäällikkö
050 593 3529
sisko.salmiheimo@harviala.fi

 

Jani Salminen

Myyntipäällikkö
050 455 7048
jani.salminen@harviala.fi

 

Heidi Hassinen

Myynti
0500 420 311
heidi.hassinen@harviala.fi

 

Kirsi Hyttinen

Myynti
050 475 2469
kirsi.hyttinen@harviala.fi



Nelli Kannisto

Myynti
050 448 1745
nelli.kannisto@harviala.fi



Katja Virtanen

Myynti
050 436 7505
katja.virtanen@harviala.fi



Myynti - Envire:
info@envire.fi
Puh. 020 742 5555

 

 
Mika Turunen

Liiketoimintapäällikkö Envire
041 517 7606
mika.turunen@harviala.fi


Alma Kirjavainen

Myyntiassistentti
050 478 3917
alma.kirjavainen@harviala.fi




Hallinto:


I
nari Jansson

Toimitusjohtaja
050 367 5185
inari.jansson@harviala.fi


Anna-Maija Oksanen

Johdon assistentti ja hankinta
050 569 4763
anna-maija.oksanen @harviala.fi


Logistiikka:

Jaana Saarinen

Logistiikka
050 320 3663
jaana.saarinen@harviala.fi